BIP - BAZA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INSTRUKCJA OBSŁUGI BIP

Drukuj PDF

 

Witamy Państwa na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Baza sp z o.o. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką obsługi serwisu.BIP – Biuletyn Informacji Publicznej stworzony zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z 6 września 2001 roku) oraz rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Nr 67, poz. 619 z 17 maja 2002 r.).

Dostęp do informacji publicznych zawartych w podmiotowej stronie BIP BAZA Spółka z o.o., uzyskuje się przez stronę główną Biuletynu  www.bip.gov.pl lub bezpośrednio przez podmiotowa stronę BIP http://bip.hotelratuszowy.pl/

Podstawowym elementem pozyskiwania informacji na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej jest  MENU SERWISU umieszczone po lewej stronie biuletynu, zawierające odnośniki do informacji publicznej udostępnionej w BIP. Jest ono podzielone w odpowiednie kategorie.

Po wciśnięciu lewym klawiszem myszy wybranej przez odwiedzającego nazwy kategorii - informacje zapisane w jej zawartości wyświetlają się w prawej części ekranu.

Grupa Serwis  jest częścią menu, w której zawarte są narzędzia pomocne do obsługi i przeglądania serwisu BIP.

Rejestr zmian zawiera listę zmian w Biuletynie, oznaczenie tożsamości osoby, która zmianę wprowadziła w danym dziale i rodzaj zmiany. Na każdej stronie Biuletynu wyświetlana jest informacja, kto i kiedy ja wprowadził na stronę lub czas modyfikacji.

Statystyka odwiedzin umożliwia zapoznanie się ze statystyką częstotliwości odwiedzin strony podmiotowej BIP.

Instrukcja obsługi – zawiera niniejszy tekst

Redakcja BIP  zawiera dane teleadresowe osoby redagującej podmiotową stronę biuletynu
Administracja stroną BIP jest przeznaczona dla administratora lub osoby redagującej stronę biuletynu

Z prawej strony znajduje się moduł wyszukujący (Szukaj informacji w BIP), umożliwiający odnalezienie informacji zawierającej frazę lub

Wytworzył: Administrator
Data informacji: 2010-11-25 11:08:29
Odsłon: 27189
Dziennik zmian