CATERING

Strona główna » CATERING

W branży cateringowej funkcjonujemy od początku naszego istnienia, a więc ponad 25 lat. Naszą siłę czerpiemy z doświadczenia, wiedzy, kreatywności i zaangażowania naszych pracowników mogących sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Obsługujemy przedsiębiorstwa państwowe, firmy prywatne, a także osoby prywatne, chcące bezstresowo realizować spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Catering na imprezy okolicznościowe

Dzięki naszej restauracji spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół organizowane w domowym zaciszu nie zawsze muszą spędzać sen z powiek gospodarzom. Proponujemy Państwu naszą pomoc polegającą na przygotowaniu posiłków, zarówno przystawek jak i dań cieplych. Przykładamy ogromną wagę do smaku i jakości serwowanych potraw, czego potwierdzeniem jest grono naszych stałych klientów. Mamy nadzieję, że wkrótce do niego Państwo dołączycie. Serdecznie zapraszamy.

Catering dla firm

Oferujemy różnorodne formy obsługi cateringowej szkoleń, konferencji, zjazdów, imprez firmowych – od dostaw wybranych potraw, do kompleksowego serwisu z profesjonalną obsługą kelnerską i aranżacją stołów.

„Lunch w pudełku”

to sposób zarówno na gorący jak i na zimny posiłek. „Lunch w pudełku” to hermetycznie zamknięty i estetycznie podany zestaw. Do każdego zestawu dołożone są jednorazowe sztućce wraz z serwetką. Pojemniki przewozimy w specjalnych termosach, które dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym nie pozwalają wystygnąć posiłkom przez dłuższy czas ( nawet do 3 godzin). Jest to rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas, zapewniające wysoką jakość, higienę i bezpieczeństwo żywności oraz wygodę użytkowania.

Jeśli masz pytania

Skontaktuj się z nami

(+ 48) 54 232-62-76
(+ 48) 54 232-62-78
(+ 48) 54 232-62-76 – fax

recepcja@hotelratuszowy.pl

Hotel / Restauracja Ratuszowa

ul. Bojańczyka 7
87-800 Włocławek
NIP: 888 000 14 37

Kontakt:

(+ 48) 54 232-62-76
(+ 48) 697 115 480
recepcja@hotelratuszowy.pl