Imprezy firmowe

Strona główna » IMPREZY » Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Specjalizujemy się w organizacji różnego rodzaju eventów firmowych. Do wszystkich imprez podchodzimy z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nie trzymamy się sztywnych szablonów. Każdą imprezę przygotowujemy stosownie do Państwa oczekiwań, służąc fachową obsługą począwszy od doradztwa po realizację.

Lista imprez:

Zestawienie imprez

Imprezy integracyjne

to szansa na zbudowanie i podtrzymanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy, co w efekcie przedkłada się na osiągnięcie sukcesu całego przedsiębiorstwa. Organizowane przez nas imprezy charakteryzują się pełnym profesjonalizmem. Kładziemy szczególny nacisk na zadowolenie naszych Gości, dlatego Menu ustalamy indywidualnie, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, tak aby stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa preferencji i możliwości budżetu.

Obiady i kolacje firmowe

to spotkania organizowane po zakończeniu negocjacji lub dla podtrzymania dobrych relacji z kontrahentami. Podobnie jak przy organizacji wszystkich innych imprez Menu każdorazowo ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę czas trwania, charakter przyjęcia, preferencje kulinarne oraz przewidziany budżet.

Bankiety, koktajle

to najlepsze rozwiązanie na ważne i eleganckie uroczystości. Serwowane przez nas apetyczne przystawki oraz wykwintne dania z pewnością przypadną do gustu zaproszonym gościom. W zależności od rodzaju wydarzenia, proponujemy przyjęcie w postaci dań serwowanych indywidualnie lub szwedzkiego stołu. Proponowane przez nas Menu oraz dekoracje stołów są zawsze starannie dopasowane do charakteru imprezy. Do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, doradzamy rozwiązania, jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeśli masz pytania

Skontaktuj się z nami

(+ 48) 54 232-62-76
(+ 48) 54 232-62-78
(+ 48) 54 232-62-76 – fax

recepcja@hotelratuszowy.pl

Hotel / Restauracja Ratuszowa

ul. Bojańczyka 7
87-800 Włocławek
NIP: 888 000 14 37

Kontakt:

(+ 48) 54 232-62-76
(+ 48) 697 115 480
recepcja@hotelratuszowy.pl